سلآموز بیاموز تا سالم باشی

سلاموز


6 +

به پاس همراهی شما خوبان، با امکاناتی تازه به روز شدیم

هدف، تلاش و خواسته قلبی تیم سلاموز رضایت شما خوبان و کمک به دستیابی به سلامت بیش از پیش در کنار یادگیری موضوعات سلامتی به زبانی ساده است.  همیشه سعی کرده ایم که با دریافت بازخوردها، نقدهای سازنده و پیشنهادات شما خود را در این راه رو به جلو حرکت دهیم.

در به روزرسانی اخیر سلاموز علاوه بر تغییرات ظاهری و  بهینه سازی رابط کاربری برای تلفن همراه، برای دستیابی به ثبت نام ساده تر برای کاربران جدید و همچنین ورود امن تر همه‌ی کاربران، گذرواژه (پسورد) را حذف نمودیم و زین پس تنها با شماره تلفن همراه و یا ایمیل خود به تمام امکانات سلاموز دسترسی خواهید داشت. 

این امکان وجود دارد که در روزهای نخست پس از آپدیت به علت وجود برخی خطاهای احتمالی در سامانه پیام کوتاه ارسال کد تایید ورود به سلاموز با دشواریهایی روبرو شده باشید. همچنین ایمیلهای تاییدی برای عزیزانی که از ایمیل یاهو استفاده می کنند نیز با تاخیر زمانی دریافت می شد که با بازخوردهای ارزشمند شما و تلاش تیم فنی این موضوع نیز برطرف گردید.

از بابت این اختلالات صمیمانه پوزش می‌طلبیم و از شکیبایی و همراهی همیشگی شما سپاسگزاریم. نقدهای سازنده و راهنماییهای شما کاربران عزیز همیشه چراغ راه ما بوده است. 

منتظر امکانات و خدمات جدید و هیجان انگیز سلاموز باشید :)

همراه با بهترین آرزوها


ارسال پاسخ

جهت ارسال پاسخ وارد حساب کاربری خود شوید