سلآموز بیاموز تا سالم باشی

سلاموز


5 +

مصرف ترکیب سیاهدانه و عسل و تاثیر معجزه آسای آن در رفع سنگهای کلیوی.

این روزها شیوع سنگ کلیه زیاد شده و اگر شما هم دچارش هستید احتمالا توی مطب متخصص و یا در اتاق انتظار سونوگرافی متوجه افراد زیادی شدید که مثل شما از این درد رنج می برن. تجربه‌ی شخصی بسیاری از افراد به خاطر وخامت درد دفع سنگ باعث شده که به هر دارو و خوردنی ای برای رفع این درد بله بگن. شخصاً در طول 5 سالی که دچار این مشکل بودم انواع راه حلهای پیشنهادی رو امتحان کردم. از آب ترب و اساره کاکل ذرت گرفته تا آب جعفری و طناب زدن و دویدن روی پله ها. در این میان مشاوره پزشک متخصص و داروی رواتینکس (که این روزها به سختی توی داروخانه ها پیدا میشه) هم کمک کننده بوده. البته درمان سنگ کلیه نیازمند تغییر سبک زندگی به سمت فعالیت بدنی بیشتر، مصرف مایعات بیشتر و رعایت پرهیزهای غذاییه. اما من معجزه‌ی رفع سنگ کلیه هام رو در معجون سیاهدانه و عسل پیدا کردم. پارسال این موقعها 11 سنگ کوچیک تا متوسط (حد اکثر 7 میلی متری) توی کلیه هام داشتم و در آخرین سونوگرافی که دیروز انجام دادم تنها یک سنگ کمتر از 3 میلی متری توی کلیه راستم باقی مونده بود. خیلی مشتاق هستم بدونم تجربه‌ی شما در رهایی از سنگ کلیه چی بوده و از چه شیوه ای بهترین نتیجه رو گرفتید.

 • گروه دایوین گروه دایوین مدیر انجمن
  • 22 مرداد 1397
  2 +

  این راهکارها نیازمند حوصله و صبر هستن. درسته که اثر فوق العاده ای دارن اما به خاطر زمانی که میبرن همه نمی پسندن. بیشتر هم زمانی کاربرد دارن که موضوع خیلی حاد نباشه

 • 1 +

  خوب البته همینطوره.
  تندرستی و طراوت همیشه نیازمند تلاش هست. هر فردی تو هر شرایطی چه  تندرست و چه بیمار بایستی با پشتکار و تلاش در جهت بهتر شدن سلامتی خودش تلاش کنه.
  عادتهای مختلفی رو هر روز هر کدوم از ما آدمها تکرار می کنیم. در واقع برای تندرستی باید عادتهای خوبی مثل تبعیت از یک رژیم درمانی تجویز شده از پزشک رو توی زندگی خودمون جا بندازیم.

 • صادق جمالی صادق جمالی
  • 16 فروردین 1398
  1 +

  لطف یک راهنمایی در مورد اینکه چجوری مخلوط سیاهدانه و عسل رو باید درست کرد بفرمایید. 

  هر نوع عسلی باشه فرق نداره؟ و اینکه جنس سنگ کلیه مهم نیست؟ در هر صورت اثر می ذاره؟

  ممنون

 • 1 +

  سلام صادق عزیز

  همونطور که احتمالا در مقاله سلامگی که با همین عنوان نوشته شده مطالعه کردی بایستی ابتدا سیاهدانه رو به وسیله آسیاب برقی پودر کنی و بلافاصله پودر حاصل شده رو با عسل مخلوط کنی. به ازای هر یک قاشق سیاهدانه بایستی سه قاشق عسل داشته باشی. پودر سیاهدانه در معرض هوا نباید قرار بگیره و سریعا باید با عسل مخلوط بشه. در مورد نوع عسل خود من از جای مطمئن تهیه می کنم و همینکه اطمینان دارم تقلبی نیست کافیه برام.

  در مورد جنس سنگ هم هم برای نوع اگزالاتی و هم برای نوغع کلسیمی توصیه شده.ارسال پاسخ

جهت ارسال پاسخ وارد حساب کاربری خود شوید